view style:

View: 42 / 84 / ALL

 • Плита електрична ПЕ-6Ш Ч

  0.00

  Електрична плита ПЕ-6 ШЧ. Повністю чорний метал з полімерним покриттям. Ступінь захисту IP-21. Режим роботи  — тривалий. Вихід на робочу температуру — 30хв.. Кількість конфорок 6. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний — ТППК, на замовлення EGO. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах громадського харчування.

 • Плита електрична ПЕ-6Ш Н

  0.00

  Електрична плита ПЕ-6 ШН. Зроблена повністю з нержавіючої сталі, а духовка в середені-чорний метал. Ступінь захисту IP-21. Режим роботи  — тривалий. Вихід на робочу температуру — 30хв.. Кількість конфорок 6. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний — ТППК, на замовлення EGO. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах громадського харчування.

 • Плита електрична ПЕ-6Ш

  0.00

  Електрична плита ПЕ-6 Ш. Зроблена стільниця та каркас-нержавіюча сталь, бокові панелі з полімерним покритттям. Ступінь захисту IP-21. Режим роботи  — тривалий. Вихід на робочу температуру — 30хв.. Кількість конфорок 6. Перемикач потужності конфорок чотирьохпозиційний — ТППК, на замовлення EGO. Призначена для теплової обробки, варіння, смаження, тушкування та пасивування напівфабрикатів у закладах громадського харчування.