view style:

View: 42 / 84 / ALL

 • Шафа жарочна ШЖЕ — 1

  0.00

  Шафа жарочна ШЖЕ-1. Стільниця та фасад зроблені з нержавіючої сталі, каркас та бокові панелі — чорний метал з полімерним покриттям. Призначена для смаження м’яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобулочних виробів у закладах громадського харчування.

 • Шафа жарочна ШЖЕ – 1 Н

  0.00

  Шафа жарочна ШЖЕ-1 Н. Зроблена повністю з нержавіючої сталі. Призначена для смаження м’яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобулочних виробів у закладах громадського харчування.

 • Шафа жарочна ШЖЕ – 1Ч

  0.00

  Шафа жарочна ШЖЕ-1Ч. Зроблена з чорного металу покритого полімерним покриттям. Призначена для смаження м’яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобулочних виробів у закладах громадського харчування.

 • Шафа жарочна ШЖЕ – 2 Н

  0.00

  Шафа жарочна ШЖЕ-2Н. Зроблена повністю з нержавіючої сталі. Призначена для смаження м’яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобулочних виробів у закладах громадського харчування.

 • Шафа жарочна ШЖЕ – 3 Н

  Шафа жарочна ШЖЕ-3Н. Зроблена повністю з нержавіючої сталі. Призначена для смаження м’яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобулочних виробів у закладах громадського харчування.

 • Шафа жарочна ШЖЕ – 3Ч

  Шафа жарочна ШЖЕ-3 Ч. Зроблена повністю з чорного металу, покрита полімерним покриттям. Призначена для смаження м’яса, риби, запікання овочів, мучних виробів, а також для випічки широкого асортименту кондитерських і хлібобулочних виробів у закладах громадського харчування.